Genel

AK Parti Rize’de Teşkilat Akademisi 3.dönem eğitimleri yapıldı

İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa; AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, İl Yönetimi,  İl Kadın Kolu Başkan ve Yönetimleri, İl Gençlik Kolu Başkan ve Yönetimleri, İlçe Başkanları ve 3 kademe yönetimleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim katılım sağlayan herkese teşekkür ederek “Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda daha koordineli daha disiplinli olacağız. 2023 seçimlerine doğru gidiyoruz. Elde edilen kazanımların perçinlenmesi için bir dönüm noktasına giriyoruz. Bütün çalışmalarımızı bu minvalde şekillendireceğiz.” dedi.

Alim, üye ziyaretlerine devam edeceklerini belirterek, şunları kaydetti:

Karşıda görüyorsunuz 6’lı 7’li masalar birleşip, bizim sağladığımız kazanımları bertaraf etme düşüncesindeyken bizim işimizi daha fazla ciddiye almamız gerekiyor. Biz birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz takdirde Allah onlara fırsat vermeyecektir. Fındıklı Belediye Başkanı diyor ki ‘Ben 4-6 yaş eğitim veren Kur’an kursunu kapatacağım. Neye mal olursa olsun kapatacağım.’ Tabelasını kaldırdı. Kursu kapatmak için her şeyi yapıyor. Bakın işte söylemleri ile eylemleri arasındaki farkı görüyorsunuz. Rabbim bunlara fırsat vermesin. Bu millet ve bu teşkilatlar bunlara Allah’ın izniyle fırsat vermeyecektir.”

AK Parti’nin bir okul ve verilen eğitimlerin teşkilat mensupları çok değerli olduğunu söyleyen Alim, “Eğitimlere gereken önemi vermek zorundayız. Gelen değerli büyüklerimiz bu anlattıklarını kitaplardan anlatmıyor, yaşadıklarından anlatıyor. O yüzden çok değerli. İşte biz rakibimizi, bu milletin değerlerini alt etmeye çalışanları, görmezden gelenleri daha iyi tanımalıyız. İnşallah eğitimlerden sonra daha dolu daha motive bir şekilde sahaya çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

Teşkilat üyelerine bilgi ve tecrübe aktarımı gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi “Türkiye Yüzyılı” Rize Eğitim Programına eğitimci olarak AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, gazeteci Hikmet Genç ile gazeteci Ekrem Kızıltaş katıldı.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu