Hakkımızda

34Haber.net

Adres : Yunusemre Mahallesi Hüsnü Sokak Sancaktepe / İstanbul
Telefon : +90 507 102 9043
Email : eren@34haber.net

34Haber.net; Güncel, Eğlence, Kişisel Bakım, Sağlık, Spor ve Bilim Teknik gibi alanlarda güncel ve popüler içerik üreten bir haber ve bilgi portalıdır. Verilen kategoriler dışında da birçok konuda haber ve bilgileri derleyen 34Haber.net, bu bağlamda “Doğru bilginin adresi” olmayı Vizyon edinmiştir. Temel itibari ile İstanbul merkezli olan sitemiz, kapsam olarak ise ülke geneline hitap etmektedir. 34Haber.net yalnızca İstanbul’un değil, tüm Türkiye’nin doğru bilgi adresidir.


Neler Yaparız?
İnternet ortamında bulunan bilgi kirliliğini gidermek amacı ile geliştirmiş olduğumuz içeriklerimizin tamamını büyük bir özen hazırlıyoruz. Bu bilgileri hazırlarken hem güncel haber ve gelişmelere yer veriyor hem de gündemdeki konumunu kaptırmayan ve her zaman kendisine bir kitle bulan bilgilerin araştırmacılarına ulaşmasına imkan sağlıyoruz.


Sunduğumuz bilgilerin ve gelişmelerin tamamında tarafsız, yanlışsız bir tutum sergiliyoruz. Görev ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu çerçevede temel amacımız kişilerden ziyade bilgiye yön vermektir. Bunu da özellikle ifade edebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz.


Güncelliğimizi yitirmemek, hedef kitlemiz ile bağlarımızı koparmamak için içerisinde bulunduğumuz sürekli bir gelişim sürecimiz mevcut. Bu süreç çerçevesinde arama motoru dostu site yapımızı sürekli geliştiriyor, okurlarımıza ve ziyaretçilerimize kullanışlı bir arayüz yaratmak için çabalıyoruz.