Ara

Allergan Aesthetics Masters of Beauty 4. kez İstanbul’da!

Bir AbbVie divizyonu olan Allergan Aesthetics bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Masters of Beauty" toplantısıyla medikal estetik camiasını 23 Mayıs'ta İstanbul'da bir araya getirdi.
Facebook
Twitter
LinkedIn

 500’den fazla hekimin buluştuğu toplantıda, medikal estetik trendleri, medikal estetik sektöründe yenilikçilik, bireysellik ve bütünselliğe odaklanarak özgünlüğün önemi ve etik konuları ele alındı.

 

Medikal estetik alanında dünya lideri olan Allergan Aesthetics’in ev sahipliğinde gerçekleşen “Masters of Beauty 2024” toplantısı dördüncü kez medikal estetik camiasını İstanbul’da bir araya getirdi.

23 Mayıs’ta Four Seasons otelde gerçekleşen “Masters of Beauty” toplantısında sektörün önde gelen isimleri medikal estetik trendleri, hasta beklentileri ve etik gibi güncel konular hakkında detaylı bilgiler aktardı. 

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Allergan Aesthetics Türkiye Genel Müdürü Adrian Louzao Pino, Allergan Aesthetics’in vizyonunu ve sektöre olan katkılarını paylaştı.

Toplantıda yüz hacminin geri kazandırılması ve yüz yapısının oluşturulması amacıyla kullanılan dolguları ele alan canlı uygulamalar, yüz rejuvenasyonuna bütünsel yaklaşım,  değişen ihtiyaçlara göre uygulanması gereken  tedavi yöntemleri paylaşıldı. Dolgu ve diğer estetik uygulamaların birlikte kullanımı ile yüz gençleştirme ve yaşlanma karşıtı tedavilerdeki en yeni yaklaşımlar masaya yatırıldı. Ayrıca estetik tıp uygulamalarında etik ilkelerin önemi ve zorlu koşullarda etik kalabilmenin yolları ele alındı. 360 derece hasta konsültasyonuyla bireysel tedavi planı ve değişen hasta beklentilerine uygun tedavi planları oluşturmanın önemi vurgulandı. 

Allergan Aesthetics Türkiye Genel Müdürü Adrian Louzao Pino, yaptığı açılış konuşmasında “Allergan Aesthetics ve AbbVie olarak sektörümüze yüksek etik ve bilim standartları yoluyla liderlik etmede kararlıyız. Bu yıl, Allergan Medical Institute ile medikal estetikte 10. yılımızı geride bırakıyoruz. Allergan Aesthetics olarak, hekimlerimize verdiğimiz eğitimler ve gelişim desteği en büyük önceliğimiz. Hasta odaklı yaklaşımımızı yaptığımız her şeyin merkezinde tutuyoruz. 

Eğitimin önemini odağımıza alan vizyonumuzla medikal estetik sektörünün geleceğine yön vermekten gurur duyuyoruz. Büyüyen ürün portföyümüz ile hekimlere destek olmaya ve gelecekte estetik sektörünü şekillendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn