Ara

Anadolu Kümesi’nin sürdürülebilirlik raporu

AG Anadolu Grubu Holding A.Ş'nin sürdürülebilirlik raporu açıklandı. Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ''AG Anadolu Grubu ...
Facebook
Twitter
LinkedIn


AG Anadolu Grubu Holding A.Ş’nin sürdürülebilirlik raporu açıklandı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ”AG Anadolu Grubu Holding A.Ş, Anadolu’dan yarınlara sürdürülebilirlik stratejisini, vizyoner hedeflerini ve çevresel, sosyal, yönetişim alanlarındaki 2021 yılı performansını kamuoyuna açıklamıştır. Bu bilgilerin yer aldığı Anadolu Grubu 2021 sürdürülebilirlik raporu, www.anadolugrubu.com.tr internet sitesinde yayımlanmıştır. Küresel Raporlama İnisiyatifi (GRI) ve Dünya Ekonomik Forumu Paydaş Kapitalizmi Göstergelerine uygun olarak hazırlanan raporda şirketin Birleşmiş Milletler sürdürülebilir kalkınma amaçlarına sağladığı katkı da ortaya koyulmuştur.” ifadesine yer verildi.
 

Hibya Haber Ajansı

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn