Genel

Başkan Büyükakın: “İyilik hareketini desteklemeye devam edeceğiz”

Tepecik mahallesinde düzenlenen açılış töreninde; Başkan Büyükakın’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Hasan Aydınlık ve Sadık Uysal, İzmit Yaşlılar Ve Düşkünleri Koruma Derneği Başkanı Sevcan Tamer ve dernek üyeleri de yer aldı.

Bizim için büyük önem ifade ediyor”

Başkan Büyükakın, törendeki konuşmasında dernek üyelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ileterek, şunları kaydetti:

“Bu tür kuruluşlarımız bazen bizim ulaşamadığımız yerlere, kişilere ulaşıyor. Bizlere yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza erişmek açısından destek oluyor. Bu tür kuruluşlarımız bizim için büyük önem ifade ediyor. O yüzden bu iyilik hareketini desteklemeye devam edeceğiz. Yeni ofisinizde yapacağınız hizmetlerinizde kolaylıklar diliyorum.”

“Burada çok büyük hizmetler yapacağı”

Dernek Başkanı Sevcan Tamer de Başkan Büyükakın’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, “Bugün burada sizlerle olmaktan çok mutluyum. İnanıyorum ki yeni ofisimizde çok büyük hizmetler ve iyilikler yapacağız. Bizi bir araya getirdiği için başkanımıza tekrar çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu