Genel

Başkan Karalar: “Adana’nın dört bir yanına eşit ve yoğun hizmet götürüyoruz”

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesince yapılacak Karayusuflu Mahalle Merkezi ve Karayusuflu Merkez Park’ın temel atma töreni gerçekleşti.

Törene; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer ve Müzeyyen Şevkin, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Millet İttifakı’na bağlı siyasi partilerin il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve bölge halkı katıldı.

“İnsanlarımızın uzun yıllardır beklediği hizmetleri hayata geçiriyoruz”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, törendeki konuşmasında yıllık geliri 1 milyar 100 milyon liradan, 4 buçuk milyar liraya çıkardıklarını, 4 buçuk milyar liralık borcu da aşağıya çektiklerini ifade ederek, “Devasa hizmetler yapıyoruz ve bunları borçsuz gerçekleştiriyoruz. Millet İttifakı iktidar olduğunda her kesimin yüzü gülecek.” dedi.

Sorunların kendileriyle birlikte çözüldüğünü söyleyen Başkan Karalar,  “Bugün iki hizmetimizin temelini attığımız yerde insanlarımızın 50 yıllık altyapı, üstyapı sorunları vardı. Biz Adana’nın dört bir yanında, bize oy verilip verilmediğine bakmaksızın hizmet ediyoruz. Yönetici; halk arasında ayrım gözetmeden hizmet etmek zorundadır. Bugün burada, verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

“Dayanışma içinde halkın sorunlarını çözüyoruz”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da kırsal kalkınmanın ve dayanışmanın önemine değinerek, “İstediklerimizi gerçekleştirebilmemiz için Adana Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışmamız gerek. Millet İttifakı iktidara geldiğinde ortaya çıkacak dayanışmanın bir örneğini veriyoruz. Millet İttifakı’nın iktidarıyla birlikte büyükşehir belediyelerimiz de dayanışma içinde olacak. Köylüyü yeniden milletin efendisi yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Serinevler Mahallesi Muhtarı Kamber Gök ile Karayusuflu Mahallesi Muhtarı Ata Dağlı, hizmetlerinden dolayı Başkan Zeydan Karalar ve Başkan Akif Kemal Akay’a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından mahalle merkezi ve parkın temeli atıldı.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu