Ara

Başkan Tugay’dan İYİ Parti’ye ziyaret “5 yıl hep beraber çalışacağız”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, siyasi partiler turunda İYİ Parti İzmir İl Başkanı Ülkü Doğan ve il yönetimini de ziyaret etti.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ortak çalışma mesajlarının verildiği toplantıda Başkan Tugay, “5 yıl şehrimize hizmet etmek için hep beraber çalışacağız. Sizlerin de katkısı olacağına inanıyorum” dedi. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Ülkü Doğan ise “Önemli olan İzmir’in daha yaşanabilir bir kent olması. Üstümüze ne düşüyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, siyasi partiler turunda AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın ardından İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. İYİ Parti İzmir İl Başkanı avukat Ülkü Doğan ve il yönetimiyle görüşen Başkan Dr. Cemil Tugay’a, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu eşlik etti.

“İletişim içinde olmayı bekliyoruz”

Ziyarette konuşan Başkan Dr. Cemil Tugay, “İnsanların birbirinin kişilik hakkına saldırmadığı, etik değerler çerçevesinde bir seçim dönemi geçirdik. Buna katkı verdiğiniz için teşekkür ederim. Önümüzde yeni bir dönem var. 5 yıl şehrimize hizmet etmek için hep beraber çalışacağız. Sizlerin de katkısı olacağına inanıyorum. Bu süreçte daha düzenli buluşmalar olması, görüşlerimizi aktarmamız çok önemli. Yapıcı bir tavırla şehrimize daha iyi hizmeti getirmek için neler yapabileceğimiz konusunda iletişim içinde olmayı bekliyoruz” dedi.

Doğan: “Biz her zaman sizin yanınızdayız”

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Ülkü Doğan, “Gerçekten şehrimize yakışır, demokratik olgunlukta bir seçim süreci yaşadık. Hiç kimse birbirine kırıcı bir ifadede bulunmadı. Bunun için İzmir’de siyaset yapan tüm partilere teşekkür ediyorum. Üstlenmiş olduğunuz görev onurlu, bir o kadar da zor. Bu şehirde yaşayan bir birey olarak, İYİ Parti ailesini temsilen size kolaylıklar diliyorum. Önemli olan İzmir’in daha yaşanabilir, müreffeh bir kent olması. Bunun için üstümüze ne düşüyorsa yapacağız. İyi şeyleri alkışlayacak, yanlış bulduklarımızı da yapıcı eleştiri olarak aktaracağız. Umuyorum 5 yıl boyunca çok güzel bir dönem geçireceğiz. Biz her zaman sizin yanınızdayız” diye konuştu.

Aslanoğlu: “Elimizden gelen katkıyı koyacağız”

CHP İl Başkanı Aslanoğlu ise, “Başkanımız Cemil Tugay, tüm İzmirlilerin Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Biz bizler İzmirli tüm hemşehriler olarak  istişareler içerisinde ve birlik beraberlik içinde Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte elimizden gelen katkıyı koymaya çalışacağız. Sizlerin de göstereceği katkı için şimdiden teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayak Tenisi ’19 Mayıs Kupası’ için oynandı

Çiğli’de “19 Mayıs Futbol Turnuvası” Heyecanı Sona Erdi

İznikli Yüzme Şampiyonu Erhan Turan İznik’te anlamlı bir triatlon etkinliği düzenledi

Filiz Ceritoğlu Sengel, başarılı sporcuları tebrik ederek; “Her birinizle gurur duyuyorum” dedi

Tour of Sakarya Sona Erdi

Yeşil Bursa Rallisi’nde Nefes Kesen Mücadele

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn