Bergen Hayatı Film Oluyor!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Bergen hayatı

Son dönemlerde sık sık gündeme gelen ve bir türlü çekimine başlanamayan Bergen filminin çekimlerine sonunda başlanacak. Filmin başrolü ise bu vesileyle belli oldu. Herkes başrol için Serenay Sarıkaya’yı düşünürken şaşırtan bir haber geldi. Gelen haberde başrolün Farah Zeynep Abdullah olduğu öğrenildi. İşte Bergen hayatı ve filmi ile ilgili detaylar…

Bergen Hayatı Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Bergen hayatı

Bugün yapılan açıklamaya göre, filmin başrolünün Farah Zeynep Abdullah olacağı öğrenildi. İlk olarak Serenay Sarıkaya ile görüşen ancak ünlü oyuncunun takviminin dolu olması sebebi ile yeni isim arayışına giren filmin yapımcıları, son dönemlerde yıldızı bir hayli parlaan Farah’a teklifte bulundu. Yapılan teklifin onaylanmasının ardından ise ilmin sinemaseverler ile buluşacağı tarh açıklandı. Açıklanan tarihe göre 2022 yılının Ocak ayında film bekleyenler ile buluşacak.

Bergen Hayatı Hakkında

Asıl adı Belin Sarılmışer olan ve Bergen adı ile anılan sanatçı, 15 Temmuz 1959 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Müziğe olan ilgisini hayatının her alanına dahil eden ünlü şarkıcının kariyerinin başlaması ise 1982 yılında oldu. “Şikayetim Var” albümü ile ünlenen sanatçı, aynı yıl kocasının şiddetine maruz kaldı.

Bergen Gözüne Ne Oldu

 Bergen hayatı dendiği zaman akla gelen o malum hadise, yani şarkıcının yüzüne kezzap atılan hadise, 1982 yılında meydana geldi. Eşi, yüzüne kezzap attı ve bunun üzerine iki gözü de görme yetisini kaybetti. Ancak zamanla sol gözü tekrar görmeye başladı.

Şarkıcı, o günden itibaren sağ gözündeki hasarını gizlemek için elinden geleni yaptı. Çoğu zaman saçını sağ gözünün üstüne atarak poz verdi, kimi zaman ise güneş gözlüğü ile farklı bir imaj yakaladı. Zamanla çıkardığı albümler sebebi ile Acıların Kadını olarak anılmayan başlayan Bergen hayatı bu dönemlerde son buldu. Çünkü boşandığı eşi Halis serbest tarafından Adana’nın Pozantı ilçesinde, 14 Ağustos 1989’da kurşunlanarak öldürüldü.

Bergen’i Vuran Adam Yaşıyor Mu?

Bergen’i vuran eski kocası Halis Serbest, filmin çekileceği haberlerinden sonra yeniden ortaya çıktı. Yaptığı açıklama ise “Böyle bir filmin çekilebilmesi için kimsen izin aldılar? Benden izin alınmadan kimse bu filmi çekemez!” ifadelerini kullandı.

Bu da ilginizi çekebilir: Leyla ile Mecnun Yeniden Yayın Tarihi Belli Oldu!

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn