Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Protestoları!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Boğaziçi Üniversitesi rektörü

Boğaziçi Üniversitesi’nde arbede yaşandı. Olayların bir türlü dinmek bilmediği üniversitede, rektöre karşı tepkiler yükseldi. Öğrencilerden biri, rektör Naci İnci’nin makam aracının üzerine çıkıp tepindi!  İşte Boğaziçi Üniversitesi rektörü ile ilgili olayların detayları!

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü ve Zor Anları!

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğüne Melih Bulu atanmıştı. Üniversite ile ilgili olayların fitili de o an yakıldı. Ardından olaylar bir türlü dinmek bilmedi. Bulu ile birlikte yaşanmaya başlayan kaos, Prof. Dr. Naci İnci’nin rektör olarak atanmasıyla devam etti. Peki Boğaziçi Üniversitesi rektörü neden protesto edildi?

Boğaziçi Üniversitesi’nde Arabanın Üzerine Çıktılar!

Boğaziçi Üniversitesi rektörü

Melih Bulu’nun görevden alınmasının ardından üniversitede suların durulacağı düşünülse de durum pek de öyle olmadı. Yeni rektör Naci İnci de tepkilerle karşılaştı. Öyle ki öğrenciler bu sefer şiddet olaylarını da arttırarak bir adım öteye geçtiler.

Bugün rektörün aracına binmek amacı ile ilerlediği bir anda, öğrenciler aracın önüne atladı. Aracın ilerlemesine müsaade etmeyen öğrenciler. Protestoların 274. Gününde tepkilerin boyutunu da bir adım arttırdı. Bir ara öğrencilerden biri aracın üzerine çıkarak tepinmeye başladı. Boğaziçi Üniversitesi rektörü Naci İnci’ye karşı yapılan protestoların şiddet boyutuna dönmesinin üzerine olaylara özel güvenlik ekipleri müdahale etti. Ekipler aracın üzerine çıkmış öğrenciyi zor kullanarak indirmek mecburiyetinde kaldı.

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn