Ara

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri; Kilolara Veda!

Facebook
Twitter
LinkedIn
göğüs estetiği fiyatları

Bölgesel yağlar, aynalara küsmenize mi sebep oldu? Bir türlü göbek eritme, evde zayıflama hayallerinize ulaşamıyor musunuz? O halde yazımızı okuyarak bölgesel kilolara veda etmeye hazır olun. İşte bölgesel zayıflama ile ilgili detaylar!

Evde Bölgesel Zayıflama; Bölgesel Yağlara Veda

Kilo, kadın veya erkek birçok bireyin ortak sorunudur. Geçmişten günümüze denenmiş birden fazla kilo verme yöntemi vardır. Bu yöntemlerin eksiksiz ve özenle uygulanması, kilo vermek için yeterlidir. Oysa konu bölgesel yağlar olduğunda, durum pek de böyle değildir. Bölgesel zayıflama yöntemleri üzerinde bu denli araştırma yapılıyor olmasının en temel nedeni budur. Ancak, bundan bölgesel yağdan kurtulmanın imkansız olduğu sonucunu çıkartmak yanlıştır. Çünkü bölgesel yağdan kurtulmak zor olsa da, imkansız değildir. Yani özenli ve düzenli bir çaba ile bölgesel yağlardan kurtulmak mümkündür. Bu amaçla evde uygulanabilecek bölgesel zayıflama yöntemleri, şunlardır;

1. Hareket Kazanın!

Bölgesel zayıflama hareketleri, bölgesel yağlardan kurtulmanın en etkili yollarıdır. Ancak bu, kilo vermeniz için yeterli değildir. Neden mi? Şöyle açıklayalım;

  • İlk olarak; bölgesel yağlar, yalnızca bir bölgenin karşı karşıya olduğu sorunlar değildir. Bu da bu yağlardan kurtulmayı zor hale getiren bir durumdur. Örnek vermek gerekirse, göbek yağları için göbek eritme hareketleri basen eritme için ise basen eritme hareketleri uygulanmalıdır.
  • Ardından, soruna uygun seçilen hareketin kendisinin de doğru uygulanması gerekir. Hareketi yanlış uygulamanız halinde kilo vermek değil de kendinizi boş yere yormanız muhtemeldir.
  • Düzenli hareket oldukça önemlidir. Bir gün uygulanan hareketin 3 gün uygulanmaması, bölgesel yağlardan kurtulma sürecini uzatacaktır. Bu sebeple doğru bölgesel zayıflama hareketi, doğru uygulama şekli ile uygulanmalıdır.

Bunlara uyuyorsanız, bölgesel zayıflama hayalinize öncekinden daha çok kadar yakınsınız diyebiliriz.

2. Diyetin Gücüne İnanın!

bölgesel zayıflama

Diyet dendiği zaman çoğu kişinin aklına korkunç açlık oyunları gelse de, diyetin özü böyle değildir. Diyet, her gıdanın olması gereken düzeyde alınabilmesi amacı ile uygulanan kurallar bütünüdür. Bu sebeple bölgesel zayıflama hayali kuran kişilerin yediğine, içtiğine dikkat etmesinde fayda vardır. Özellikle yağlı gıdadan kaçınmaya, fast-food yememeye bu süreçte dikkat edilmelidir.

3. Doğaldan Vazgeçemeyenlere

Göbek eritme ve basen eritme üzerine kafa yoruyor ve her mevsim aynalar ile barışık kalmak istiyorsanız seçeneğiniz tükenmedi. Şansınızı bir de doğal kürlerden, yağ yakan bitkilerden yana kullanabilirsiniz. Pek çok bitkinin, yağ yakımını arttırdığı bilinir. Bölgesel zayıflama için hareket ve yöntem denerken bu bitki kürlerinden faydalanmak da, süreci hızlandırabilir. Bu bitkilere ve kürlere Metabolizma hızlandıran yiyecekler; yağ canavarları! metnimizden ulaşmak mümkündür.

4. G5 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

G5 masajı, minimal iğneler ile uygulanan ve minimum ağrı ile maksimum etki elde edilmesini mümkün kılan bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Bu masaj, üzerinde minimal boyutta iğnelerin yer aldığı bir roller aracılığı ile uygulanır. Üzerinde bulunan iğnelerin açtığı mikro kanallar ile vücudun söz konusu bölgede bir sorun olduğu algısına kapılması sağlanır. Bunun sonucunda vücut, onarıcı mekanizmaları devreye sokar. Bu sayede cildin yenilenmesi ve bölgesel zayıflama mümkün kılınır. Bu yöntem ile bölgesel yağlardan kurtulmak isteyenler, bazı kremler ile uygulamayı destekleyebilir.

Beylikdüzü Belediyesi, ilçedeki kadınların mental ve fiziksel güçlenmeleri amacıyla öz savunma eğitimleri düzenliyor

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İlkokullar Arası 23 Nisan Halı Saha Futbol Turnuvası Çeyrek Final Müsabakaları tamamlandı

Corendon Tennis Club Kemer açıldı

TOSFED Yıldızını Arıyor Kayıtları Açıldı

Bornova 1877’den Göz Dolduran Performans

Anadolu Efes, Play-In Etabında Evinde Virtus Bologna’yı Ağırlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn