Gündem

Emirates, Mauritius ile 20 yıldır süren başarılı ortaklığını kutluyor

Etkinlik, Labourdonnais Waterfront Hotel’de Mauritius Başbakanı Pravind Kumar Jugnauth ve hükümetin diğer ileri gelen mensuplarının yanı sıra özel sektörden seçkin iş liderleri ve konukların katılımıyla gerçekleşti.

Sir Tim Clark, Emirates’in tüm kıtalardan yolcuların Mauritius’a gelmesini sağlayarak ada ülkesinin ekonomi ve turizm gündemine destek olmaktan gurur duyduğunu belirterek şunları söyledi: “Pandemi krizini geride bıraktığımız bu süreçte, Mauritius ve Emirates’i parlak bir geleceğin beklediğine inanıyorum.”

Emirates bu yıl 2002’den beri 6,5 milyondan fazla yolcuyu taşıdığı Dubai-Mauritius güzergâhındaki başarılı ortaklık kapsamında Mauritius’a gerçekleştirdiği seferlerin 20. yılını kutluyor. 

Sir Tim Clark, Mauritius Cumhuriyeti Başbakanı Pravind Kumar Jugnauth ve bölgedeki diğer önde gelen simaların katılımıyla Phoenix’teki Emirates Havayolu Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin resmi açılışını gerçekleştirdi. Emirates, yerel toplumun faydalanacağı yüzme havuzu ve spor tesisinin inşaatına 6 milyon dolarlık finansman desteği sağladı.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu