Ara

HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları – Motivasyon Semineri Düzenlendi

Harran Üniversitesi, HAVELSAN, Şanlıurfa Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi ve Karacadağ Kalkınma Ajansı iş birliği ile "HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ'te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları - Motivasyon Semineri" düzenlendi.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Harran Üniversitesi, HAVELSAN, Şanlıurfa Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi ve Karacadağ Kalkınma Ajansı iş birliği ile “HarranUp Girişimcilik Konferansı: İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları – Motivasyon Semineri” düzenlendi.

Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yunus Çolak koordinesinde düzenlenen seminere, öğrencilerin motivasyonunu artırmak ve yarınlara ilham vermek amacıyla geniş bir katılım sağlandı.

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Şanlıurfa Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İbrahim Berkan Aydilek, Cabir TTO Girişimcilik Koordinatörü Doç. Dr. Bülent Başyiğit, Karacadağ Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı Adnan Aksoy, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Açılış konuşmalarını Şanlıurfa Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İbrahim Berkan Aydilek ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı Adnan Aksoy gerçekleştirdi. Konuşmalarında, girişimcilik ve liderlik konularının önemine vurgu yaparak, öğrencilere geleceğin kariyer fırsatları hakkında bilgiler verdiler.

Açılış konuşmalarının ardından Eğitim Uzmanı, Mentör ve Yazar Cüneyt Örkmez, “İŞ’te Liderlik ve Geleceğin Kariyer Fırsatları” konulu seminerini sundu. Örkmez, seminerde katılımcılara liderlik becerilerini geliştirme, kariyer planlama ve motivasyon konularında önemli bilgiler aktardı. Seminer boyunca, öğrencilerin ilgisini çeken birçok önemli noktaya değinildi ve interaktif bir ortam sağlandı.

Program, öğrencilerden gelen soruların cevaplanmasıyla sona erdi. Öğrenciler, seminer boyunca edindikleri bilgileri pekiştirme ve merak ettikleri konular hakkında doğrudan uzmanlardan bilgi alma fırsatı buldular.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn