Ara

Hemşireler sosyal medyadan mobbinge isyan etti!

Hemşirelere yönelik mobbing olayları bitmek bilmiyor. Bu kez yer : İstanbul Feriha Öz Acil Durum Hastanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn

Sağlık çalışanlarına yönelik taciz, şiddet, tehdit olaylarının yanında yönetici mobbingi de bitmek bilmiyor. İstanbul Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nde bir hemşirenin yaşadığı yönetici mobbingi konusu sosyal medyada gündeme getirildi. X Platformunda @hemsireyizbiz_ adlı hesapta verilen bilgiler ve açıklama şöyle: “İstanbul Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nde meslektaşımıza yapılan haksız yer değişikliği: Sağlık Bakanlığı yetkilileri bu duruma ne zaman dur diyecek sabırla bekliyoruz. Hukuki bir sonuç alana kadar bu olayın takipçisi olacağız.”

PERSONEL SERVİSLERİMİZ KALDIRILIYOR!

Hesaptan yapılan açıklamada ayrıca kamudaki tasarruf tedbirleri kapsamında bir çok hastanede personel servisleri kaldırıldığı bilgisi paylaşıldı. Açıklamada şu cümlelere yer verildi: “Ulaşım ücreti verilmiyor, kemer sıkmaya hep bizlerden başlanıyor. Toplu taşımanın kaos olduğu şehirlerde bu durum nasıl çözülecek, mesailer saatinde nasıl başlayacak merak ediyoruzz!” (Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn