Ara

Kemalpaşa Belediyesi, 2025-2029 dönemini kapsayan stratejik plan hazırlıklarına hız verdi

Kemalpaşa Belediyesi, ilçenin kalkınması ve halkın yaşam seviyesinin yükselmesi için belirlediği stratejik hedeflere ulaşma yolunda 2025-2029 dönemi stratejik planı hazırlık faaliyetlerine başladı.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Belediye Başkanı Mehmet Türkmen yönetiminde gerçekleştirilen ilk toplantıda, belediyenin üst yönetimi ve birim müdürleri bir araya geldi.

HER ADIMDA ADALET

Başkan Mehmet Türkmen, toplantıda yaptığı konuşmada, önümüzdeki 5 yıl boyunca uyum içerisinde çalışmayı hedeflediklerini belirtti. Türkmen, “Kemalpaşa’nın geleceğini planlarken, her adımda adalet, eşitlik ve liyakati gözeterek ilerleyeceğiz. Hepinizden beklentim, görevlerinizi en iyi şekilde yerine getirmeniz ve bu süreçte çözüm odaklı olmanızdır. Sorunları değil çözümleri konuşacağız. Mesai saatlerine bağlı kalmaksızın, Kemalpaşa’ya en iyi hizmeti sunmak için hep birlikte çalışacağız. Belediyemizin başarısı, doğrudan doğruya halkımızın yaşam kalitesini artıracaktır,” dedi.

EYLÜL MECLİSİNE SUNULACAK

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Kemalpaşa halkına verilen vaatleri ve projeleri içeren seçim bildirgesinin güncellenip geliştirilmesiyle oluşturulacak olan stratejik plan, aynı zamanda Kemalpaşa Belediyesi’nin 2025-2029 döneminde izleyeceği yolun bir haritası olacak. Mahalli Seçimleri izleyen altı ay içerisinde meclise sunulması gereken stratejik planla ilgili olarak stratejik geliştirme üst kurulu ve stratejik planlama ekibi oluşturuldu. Planın 1 Ekim tarihine kadar belediye meclisine sunulması hedefleniyor. Bu kapsamda, belediyenin tüm birimlerinin etkin ve verimli bir şekilde çalışması ve Kemalpaşa halkına en iyi hizmeti sunması amaçlanıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn