Ara

Kızını Kötüleyen Deniz Akkaya ile İlgili Aile Bakanlığı Harekete Geçti!

Ünlü Manken Deniz Akkaya kızı ile ilgili açıklamaları sonrası aile bakanlığı harekete geçti.
Facebook
Twitter
LinkedIn

X Platformunda kızı hakkında açıklamalarda bulunan Manken Deniz Akkaya’nın kızı ile ilgili Aile Bakanlığı harekete geçti. Akkaya’nın kızı koruma altına alındı. Konuyla ilgili Akkaya, “burnu sürtsün diye ben verdim” dedi.

Ünlü manken Deniz Akkaya, kızı Ayşe ile yaşadığı sorunları sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamalarla gündeme taşıdı. 16 yaşındaki kızından fiziksel şiddet gördüğünü iddia eden Akkaya’nın açıklamaları, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

“Anne Olmak Bu Değil”

Deniz Akkaya, sosyal medya paylaşımında kızının kendisinden habersiz yurtdışına çıkış planları yaptığını ve bu yüzden telefonuna el koyduğunu belirtti. Bunun üzerine kızının kendisine fiziksel saldırıda bulunduğunu ve 1.5 saat boyunca balkona kilitlediğini ifade etti. Akkaya, “Komşuların ve güvenliğin ricalarına rağmen kurtarılamayınca üç kez 112’yi aramam neticesinde polisin müdahalesiyle kurtarıldım. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin,” dedi.

“İtibar Suikasti Yapıyor”

Akkaya, kızının polislere zorluk çıkardığını ve ardından “Beni dövdü” diyerek kendisine itibar suikasti yaptığını söyledi. Sosyal medya kullanıcılarının tepkisi üzerine, “Bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın,” diyerek tepkilere yanıt verdi.

Bakanlık Harekete Geçti

Deniz Akkaya’nın açıklamalarının ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı devreye girdi. Bakanlık yetkilileri, Akkaya’nın kızı Ayşe’yi koruma altına aldı ve gerekli psikolojik desteği sağladı. Yapılan incelemeler sonucunda, kız çocuğunun güvenliğinin sağlanması amacıyla koruma altına alınması kararlaştırıldı. (Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn