Lider Karalar: “Adana Lezzet Şenliği, kente her açıdan zenginlik katan bir etkinliktir”

Karalar, festivale yönelik eleştirilere yanıt verdi. Adana Lezzet Festivali’nin her sene biraz daha renkli, daha canlı ve katılımı yüksek ...
Facebook
Twitter
LinkedIn


Karalar, festivale yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Adana Lezzet Festivali’nin her sene biraz daha renkli, daha canlı ve katılımı yüksek geçmesinden dolayı çok mutlu olduklarına işaret eden Karalar, şunları kaydetti:

”Gastronomi turizmi esnafımızın yüzünü güldüren ve istihdamı artıran, Adana halkının önemli gelir kaynaklarından biridir. Valiliğimizin önderliğinde yapılan ve en büyük destekçisi olduğumuz Adana Lezzet Festivali, şehre her açıdan zenginlik katan bir etkinliktir. Bu nedenle eleştirilmesi anlaşılır bir şey değil. Zaten hedefimiz Adana’da kimseyi aç bırakmamak. Bunda da kararlıyız. Belediyeler ve odalar Adana Lezzet Festivali başarılı geçsin, Adanamız hakkıyla tanıtılsın diye gereken katkıyı yapıyorlar. Lezzet festivali tüm Adana’nın sahip çıktığı Adana’nın festivalidir. Yurt içinden yurt dışından 500 bin civarında ziyaretçinin geldiği, Adana’ya ciddi ekonomik katkısı olan bu tür festivalleri desteklemeye ve yapmaya devam edeceğiz.”

Hibya Haber Ajansı

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn