Ara

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, iş makineleri sektöründe hizmet veren Meka Lift Makine tarafından düzenlenen lansman etkinliğine katıldı

Etkinlikte, Faresin ve Meka Lift Makine tarafından Nevşehir Belediyesi’ne yaklaşık 150 bin Euro değerinde bir iş makinesi hibe edildi.
Facebook
Twitter
LinkedIn

2018 yılından günümüze iş makineleri sektöründe hizmet veren ve dünyanın önde gelen teleskopik yükleyici, mini ekskavatör ve ekskavatör üreticisi olan Faresin markasının Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerde distribütörlüğünü yapan Mekalift, tarafından düzenlenen Faresin FS Serisi Teleskopik Yükleyici modellerinin lansman etkinliği Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa Köyünde gerçekleştirildi.

Mekalift Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karakaya’nın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı da bir konuşma yaptı. Arı konuşmasında, “Demokrasi ancak kurumsallaşmış yapılarla mümkündür. Bir ülkenin kurumları, gücünü demokrasiden alır. Ekonomik kalkınma ve yatırımların sürdürülebilirliği de ancak demokrasinin evrensel standartlarının uygulanması ile elde edilir.  Gelişmiş bir ekonomi için, gelişmiş bir demokrasi şarttır. İş makineleri sektöründe Dünya çapında hizmet veren Meka Lift Makine, Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan ve Türkmenistan distribütörlüğünü yapan paydaş şirket ve yöneticilerini şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Nevşehir Belediyesi olarak Türkiye’nin demokrasi yolculuğunda özgürlük ortamı yaratan, toplumun bütün kesimlerinin refah düzeyinin daha çok geliştiği, sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda ekonomimize katkı sağlayan ve doğru olduğuna inandığımız her projeye destek olacağımızı belirtmek istiyorum.” dedi.

Faresin FS Serisi Teleskopik Yükleyici modellerinin tanıtımı ile devam eden etkinlikte, Mekalift Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karakaya ve Faresin firma sahipleri Sante Faresin ve Giulia Faresin, Nevşehir Belediyesi’ne yaklaşık 150 bin Euro değerinde bir iş makinesi hibe ettiklerini açıkladı.  Başkan Arı, firma yöneticilerine Nevşehir Belediyesi’ne sundukları bu katkı için teşekkür etti.

Lansman toplantısına Belediye Başkanı Arı’nın yanı sıra, Faresin firma sahipleri Sante Faresin  ve Giulia Faresin,  Nevşehir Tarım İl Müdürü Özgür Memiş,  NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş,  Bims Sanayicileri Derneği Başkanı Serhat Sonugelen, Tariş Üzüm Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Şen, Nevşehir Ziraat Odası Başkanı  Kahraman Kaya, Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, Orgazine Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Samet Tapalı ve diğer davetliler katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn