Synopsys’in Türkiye’deki tek, dünyadaki ikinci distribütörü E-Data Teknoloji oldu

35 yılı aşkın deneyimi ve dünya çapında 18 binden fazla çalışanı ile uygulama güvenliği konusunda lider çözümler sunan Synopsys, E-Data Teknoloji ...
Facebook
Twitter
LinkedIn


35 yılı aşkın deneyimi ve dünya çapında 18 binden fazla çalışanı ile uygulama güvenliği konusunda lider çözümler sunan Synopsys, E-Data Teknoloji ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile E-Data Teknoloji, Synopsys’in Türkiye’deki tek, dünyadaki ikinci distribütörü oldu.

Synopsys geliştirdiği teknolojiler ile otonom arabalar, akıllı makineler ve veri dünyasındaki ışık hızındaki iletimi gibi konular dahil olmak üzere silikon çiplerden yazılım teknolojilerine kadar çok geniş bir alanda hizmet sunuyor. Çip tasarımı, doğrulama, IP entegrasyonu, yazılım güvenliği ve kalite testi için dünyanın en gelişmiş teknolojileri için çalışan şirket Gartner’ın en son 2022 yılı içinde yayımladığı Uyguluma Güvenliği Testi alanındaki Magic Quadrant raporunda lider konumunda yer alıyor. 

E-Data Teknoloji Pazarlama Direktörü İlker Saltoğlu; “Synopsys, geliştirdiği teknolojilerle her geçen gün hayatımıza daha fazla giren akıllı uygulamaların güvenli bir şekilde geliştirilebilmesini sağlayan ve uygulama güvenliği testi alanındaki Gartner Magic Quadrant raporlarında lider olarak yer alan bir firma. Dijital inovasyonun tetikleyen ve geliştiren iki önemli unsur olan gelişmiş çipler ve yazılımların geliştirilmesinden, IP entegrasyonuna, güvenlik ve kalite testlerinin gerçekleştirilmesine kadar uzanan bir ürün gamı bulunuyor. Günümüzde ve gelecekte geliştirilen teknolojilerin artık sadece akıllı değil, aynı zamanda güvenli olmaları da gerekiyor. Yazılım geliştirme sürecinin her aşamasında bunu sağlayabilen çözümleri ile Synopsys’in dünyadaki 2. distribütörü olmaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.

Hibya Haber Ajansı

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn