Ara

Teknosa İle Digivega’dan “Sanal Evren” Konsepti

Digivega, Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün ve e-ticaretin öncüsü Teknosa için devrimsel bir sanal evren konsepti hazırladı.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Dijital çözüm şirketi Digivega, Teknosa için özel olarak tasarladığı sanal evren konseptiyle perakende sektöründe bir “ilk”e imza attı.

Bu yenilikçi proje, tüketicilere benzersiz bir interaktif alışveriş deneyimi sunarken, teknoloji ürünlerini keşfetmenin yeni yollarını da açıyor.

Teknosa, tüm dünyada yükselen deneyim odaklı perakende trendini, teknolojik gelişmelerle birleştirerek, müşterilere yeni bir alışveriş paradigması sunuyor.

Digivega’nın hazırladığı sanal evren konsepti, tüketicilerin ürünleri daha yakından tanıma, deneme ve keşfetme imkanı veriyor. Satın alma konusunda daha bilinçli karar vermeleri için yardımcı oluyor.

Digivega ile Teknosa’nın teknoloji ve deneyimi aynı paydada buluşturduğu sanal evren iki bölümden oluşuyor.

Keşif Evi: Ürünleri Sanal Ortamda Deneyimleyin.

Digivega tarafından hayata geçirilen sanal evrenin ‘Keşif Evi’ bölümü, ev ortamını taklit ederek, kullanıcılara salon, banyo ve oyun odası gibi çeşitli alanlarda Teknosa ürünlerini online olarak deneyimleme imkanı tanıyor. ‘Zen Salonu’, ‘Huzur Banyosu’ ve ‘Macera Odası’ gibi tematik alanlar, ürünleri gerçek yaşam koşullarında test etme hissini veriyor.

Oyun Vadisi: Eğlence ve Ödüllerle Dolu Bir Deneyim.

Sanal evrenin bir diğer benzersiz bölümü ‘Oyun Vadisi’ ise hem web, hem de VR platformları üzerinden erişilebilen, oyunlaştırılmış bir deneyim alanı. ‘Tehlikeli Vadi’ ve ‘Doğaya Kaçış’ gibi oyunlar kullanıcılara eğlenceli bir atmosferin yanı sıra, başarılı olanlara özel indirim çekleri kazanma fırsatı sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayak Tenisi ’19 Mayıs Kupası’ için oynandı

Çiğli’de “19 Mayıs Futbol Turnuvası” Heyecanı Sona Erdi

İznikli Yüzme Şampiyonu Erhan Turan İznik’te anlamlı bir triatlon etkinliği düzenledi

Filiz Ceritoğlu Sengel, başarılı sporcuları tebrik ederek; “Her birinizle gurur duyuyorum” dedi

Tour of Sakarya Sona Erdi

Yeşil Bursa Rallisi’nde Nefes Kesen Mücadele

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn