Trendyol Partner Nedir? Özellikleri

Facebook
Twitter
LinkedIn
Trendyol Partner nedir

Trendyol partner, Trendyol üzerinden satış yapan kişilerin tamamının içerisinde yer aldığı programa verilen isimdir. Her birimizin günde en az bir kere giriş yaptığı bu platform, ülkemizde hizmet sunan en popüler ve en başarılı online Pazar yerlerinden bir tanesidir. Peki Trendyol Partner nedir? Trendyol Partner avantajları nelerdir?

Trendyol Partner Nedir? Programın Avantajları

Trendyol Partner nedir

  1. Kargo Anlaşmaları

Trendyol’un anlaşmalı olduğu kargo firmaları vardır. Bu firmalar ile yapılan anlaşmalar sonucunda bazı fiyat tarifeleri belirlenmiştir. Elbette ki belirlenen bu fiyat tarifeleri, bireysel anlaşmalara kıyasla çok daha avantajlıdır. Bu sebeple “Trendyol Partner nedir? Avantajları nelerdir?” diye soran kişilere anlaşmalı kargo tarifeleri cevabını vermek mümkündür.

  1. Reklam Desteği

Trendyol, bünyesinde satış yapan partnerleri için reklam desteği vermektedir. Ürün satışı yapan kişilerin zaman zaman yaptıkları bu satışlarla ilgili reklamları çeşitli sosyal medya platformlarında, oyunlarında ve daha nice yerlerde görmeleri mümkündür. Bunun için ekstra bir ücret ödenmesi durumu söz konusu değildir. Bunun yanı sıra verilen çeşitli eğitimlere katılan firmaların 250 TL’lik reklam bakiyesi elde ettiklerini söylemek de mümkündür.

  1. Kampanyalar

Kimi durumlarda kargo fiyatlarının sıfırlandığı, kimi durumlarda ise ürünlerin indirime girdiği bu kampanyalar ile satıcıların sürümden kazanması mümkün kılınmaktadır. Dileyen satıcıların bu kampanyalara dahil olarak satışlarını arttırmaları mümkündür.

  1. Düşük Komisyon Oranları

Diğer birçok online Pazar yeri platformlarının aksine Trendyol partner ile birlikte talep edilen komisyon oranları son derece düşüktür. Bu açıdan bakarak Trendyol’un satıcı dostu olduğunu söylemek mümkündür.

  1. Eğitim Desteği

Trendyol, bünyesinde satış gerçekleştiren partnerlerine çeşitli eğitim destekleri veren bir firmadır. Bu eğitimler sayesinde satıcılar çok daha bilinçli bir hale gelmekte, gerek dijital mecralarda gerekse de fiziki ortamda bu bilinçlerini başarıya dönüştürmektedir.

  1. Kolay Erişim

Trendyol Partner nedir? Avantajları nelerdir?” sorusuna verilebilecek bir diğer cevap, kolay erişimdir. Bunu şu şekilde açıklamak mümkündür; bilindiği üzere bu uygulamaya her gün binlerce inan giriş yapmaktadır. Bu, aslında kişilerin Trendyol partnerlerinin ürünlerine daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde erişmelerini sağlayan bir durumdur. Yani Trendyol, satıcı ile aracı arasında köprü görevi görmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir. En İyi E Ticaret Siteleri Hangileridir?

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn