Genel

“Antrenör Yetiştirme Kursu”, Çamdibi’nde gerçekleştirildi

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu, Bornova Belediyesi’nin Çamdibi’nde hizmete açtığı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu içerisinde yer alan fitness salonunda Antrenör Yetiştirme Kursu’nu gerçekleştirdi.

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu 2022 faaliyet programında yer alan 1.  Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Temel Antrenör Yetiştirme Kursu’nu, Bornova Belediyesi tarafından Çamdibi’nde kısa bir süre hizmete açılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu içerisinde yer alan fitness salonunda gerçekleştirdi. Bir hafta süren eğitimlerde son teknoloji aletlerin yer aldığı fitness salonu ile birlikte derslikler de kullanıldı. 50 katılımcı 27 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında olmak üzere 1 hafta süren kursta hem teorik, hem de pratik eğitim aldı.

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bornova’ya toplamda dört yeni fitness salonu kazandırdıklarını hatırlatarak, ”Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun bu kursu Bornova’da düzenlemesi hepimize gurur ve mutluluk verdi. Böylesi önemli bir kurs için Çamdibi’nde hizmete açtığımız fitness salonun tercih edilmesi yaptığımız yatırımın doğruluğunu ve kalitesini gösteriyor. Sporda ilklerin kenti Bornova’da spor alanındaki yatırımlarımız devam edecek” dedi.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu