Ara

Belediye Lideri Soyer, İzmir’in besin stratejilerini anlatacak

Soyer, Belçika’nın başkenti Brüksel'de 10-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, İzmir’deki gıda stratejilerini anlatacak ...
Facebook
Twitter
LinkedIn


Soyer, Belçika’nın başkenti Brüksel’de 10-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, İzmir’deki gıda stratejilerini anlatacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını Avrupa Bölgeler Komitesi Doğal Kaynaklar Komisyonu Birim Başkanı Serafino Nardi yapacak. Oturumda Başkan Soyer ile Avrupa Parlamenteri, Çiftlikten Sofraya Stratejisi ve AB Okul Gıda Programı Raportörü Sarah Wiener ile Avrupa Bölgeler Komitesi Üyesi, İtalya Güney Tirol Bölgesi Başkanı Arno Kompatscher de konuşacak.

Avrupa Bölgeler ve Şehirler Haftası 20. yıl dönümü üst düzey oturumunda, “Dirençli Bölgeler İçin Tarladan Sofraya Gıda Tedariki” başlıklı oturumda konuşacak Soyer, Avrupa Bölgeler Komitesi Başkanı Vasco Alves Cordeiro ile de görüşecek.

Hibya Haber Ajansı

Şampiyon Aliağa Helvacı Spor

Milli karatecilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Erkek Basketbol Takımı Avrupa Şampiyonluğu’nu hedefliyor! Üsküdar Üniversitesi Erkek Basketbol takımı Süper Lig Şampiyonu oldu!

EÜ’de düzenlenen “3. Yaş Üniversiteleri 1. Spor Şenliği” sona erdi

İzmir’de ilk defa yapılan Aliağa’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kuzey Ege Spor Oyunları’na Bergama damga vurdu

Manavgat’ta Deniz Küreği Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn