Film-Dizi

En İyi Aşk Dizileri (Yerli-Yabancı)

Sevgilinizle, eşinizle, yakın arkadaşınız ile izleyeceğiniz romantizm içeren en iyi aşk dizileri listesini sizler için derledik.

Yabancı Yapım En İyi Aşk Dizileri 

Aşk dizileri romantizm tutkunlarının başvurduğu bir platformdur. En çok izlenen yabancı aşk dizileri:

  • Love

2016 yapımı olan dizi oldukça başarılı olan bir romantik dizidir. Şımarık ve umursamaz bir kadın ile komik ve iyi bir adam olan Gus’un aşklarını konu alan bir dizidir.

  • Dash & Lily

en iyi aşk dizileri

2020 dizisi olan Dash & Lily New York’ da çekilmiştir. Dizide başlangıçta birbirinin zıddı olan iki kişinin, kütüphanede bir defter aracılığı ile yazışması ile başlayan aşkı anlatan bir dizidir. Dash, alaycı ve umursamaz biridir. Lily ise mutlu yardımsever bir karakter olarak dizide yer almaktadır. Yazışarak birbirlerini görmeden aşk yaşayan ikili daha sonra birbirlerini keşfetmeye başlamaktadır. Dizi bu şekilde devam etmektedir.

  • Crazy Ex-Girl Friend

2015 yapımı olan dizide uzun süre önce terk edilmiş olan bir kadının sevgilisini geri kazanmak için yaptığı planları anlatmaktadır.

  • You

En iyi aşk dizileri arasında yer alan You, 2018 yapımı olan dizide kitapçıda anlık bir bakışma ile birbirlerine âşık olan iki kişiyi konu almaktadır. Kitapçı olan Joe, âşık olduktan sonra kadını takip etmesi ile başlamaktadır. Joe takıntısı olan bir erkektir. İlişkileri bu şekilde devam eden dizidir.

  • Jane The Virgin

2014 yapımı olan dizide inançlı olan bir kızın, karşısına çıkan adama âşık olup hamile kalmasını konu almaktadır.

En İyi   Aşk Dizileri Yerli Yapım

Aşk dizileri kategorisinde ses getirmiş yerli aşk dizileri listesini 34 Haber olarak sizlere sunuyoruz. En iyi aşk dizileri listesinde yerli yapımlar sizlerle.

  • Binbir Gece

2016 yapımı olan dizide maddi yönden sıkıntılı olan Şehrazat’ın, Lösemi olan çocuğunun tedavisi için arayışta olması ve karşısına çıkan zorluklar nedeni ile bazı durumlara katlanmasını konu almışlardır.

  • Aşk-ı Memnu

2018 yapımı olan dizide kendinden yaşça büyük ve zengin biri ile evlenmiş bir genç kızın, evlendiği adamın yeğenine âşık olup dolu dizgin yaşadıkları aşkı, konu almaktadır.

  • ÇalıKuşu

2013 yılı yapımı olan dizi, Reşat Nuri Güntekin’in eserinden derlenmiş bir dizidir. Bir öğretmenin teyzesinin kızına olan aşkını konu almaktadır.

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu