En iyi Freelance İş Siteleri 2021

Facebook
Twitter
LinkedIn
En iyi Freelance İş Siteleri 2021

Freelance siteleri ya iş arayan ya da işçi arayan kişilerin  tekliflerini rahat bir şekilde sunması için kurulan bir platformdur. Son yıllarda işsizliğin artması ile birlikte bu tarz siteler popülerliğini arttırmıştır. Peki, En iyi Freelance İş Siteleri 2021 aşağıda verilmiştir.

En iyi Freelance İş Siteleri 2021 Hangileridir?

Günümüz şartlarında bir iş bulmak ve devamlılığı sağlamak verilere göre zor bir durum haline geldi.  Bunun yanında pandemi dolayısıyla pek çok insan ev ortamından çalışmaya başladı.   Home ofis tarzı işlerini yürüten bu sektör özellikle son zamanlar da pek çok insanın yardımcısı oldu. İnsanlar iş bulmanın yanında, sitelerin güvenilir olması ve iş getirmesini de öncelikleri arasına koydu. Durum böyle olunca insanlar bu tarz siteleri araştırma yoluna koyuldu.  En iyi Freelance iş siteleri 2021 aşağıda verilmiştir.

En Güvenilir Freelance İş Siteleri

  1. Hızlı Bul

En iyi Türk freelancer sitelerinden biridir. Bünyesinde pek çok kullanıcı bulunmaktadır. Siteyi diğer sitelerden ayıran özelliği komisyon oranını sabit tutmasıdır. % 10 oranında sabit komisyon imkânı siteyi cazip kılan özelliğidir. Site oldukça başarılı ve sorunsuz iş imkânı sunmaktadır. Bunun yanında ödemeler güvenilir bir şekilde haftalık yapılmaktadır.

  1. Bionluk

En iyi Freelance İş Siteleri 2021

Bionluk, freelancer sitesi ilk kurulduğu zamanlarda hızlı bir yükseliş yakaladı. Bu yükseliş sitenin hızla büyümesine sebep oldu. Site kayıt yaptıran kişilerden tek seferde 20 TL ücret almaktadır. Bunun yanında komisyon %20 oranında belirlenmiş.

Sitenin aldığı olumsuz eleştirilerden biri mobil uygulamasının bazı dönemlerde düzgün çalışmamasıdır. Bunun yanında ödeme noktasında düzenli ve disiplinli çalışan bir sitedir.

  1. Bakclink

2011 yılında kurulan bu site kurulduğu tarihten bu yana kendini geliştirmiş ve yenilemiştir. Freelancer deyince akla gelen sitelerden biridir. Sitenin komisyon oranı %20 oranında belirlenmiştir. Ödeme noktasında düzgün bir işleyişe sahiptir.

Sitenin olumsuz özelliğine gelecek olursak, zaman zaman sitede yazılım hataları meydana gelmektedir. Örneğin: kullanıcılara boş mesajların gitmesi gibi..

  1. com

Bu site hizmet veren kullanıcılar için tasarlanmış bir sitedir. Sitede komisyon ücreti %25 oranına kadar çıkmaktadır. Hizmet veren kullanıcıların yanı sıra müşterilerin de karlı çıktığı bir sitedir. Örnek verecek olursak, (hizmet veren kullanıcı ve müşteri arasında meydana gelen tekliflerden müşteri de belirli miktarda komisyon alır. Bu durumda her iki alanda kazanmış olur.)

  1. Sadeceon

En iyi Türk freelancer siteleri arasında pazar yeri olarak kendini geliştirmiş bir sitedir. Bu site pazar mantığı ile çalıştığı için hizmet verdiğiniz kategoriye göre komisyon oranları değişiklik gösterecektir. Örneğin en yüksek komisyon ücreti%50,  ilk satış %30 gibi.. (Sabit bir komisyon oranı belirlenmemiştir.)

En iyi Freelance İş Siteleri 2021 güncel liste yukarıda verildiği gibidir.  Sitelerin hepsi aktif olarak çalışmakta ve pek çok kişiye  iş imkânı sunmaktadır.

 Hobilerini Paraya Dönüştür!

Freelancer olmak çoğu insanın hobi olarak gördüğü bir iştir. Ancak hobilerin paraya dönmesi hiçte zor değildir. Kişi, hangi işte uzman ve yetkin ise o projeye yönelerek hem hobisini hem de işini yapma fırsatı bulacaktır. En iyi Freelance İş Siteleri 2021 listesinde yer alan siteleri kullanarak kariyerinize sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu siteler size  müşterilere ve işverenlere kolay bir şekilde ulaşım sağlama fırsatı sağlayacaktır. Siteleri kullanarak hem güvenlerini kazanacak hem de işte ilerleme şansı bulmuş olacaksınız. En iyi freelancer iş siteleri güncel listeyle hobiler artık paraya dönüşecek.

Bu da ilginizi çekebilir : WordPress Tema – En İyi Ücretsiz WordPress Temaları 2021

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn