Film-Dizi

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman?

La Casa de Papel 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde La Casa de Papel 5. Sezonun fragmanının yayınlanmasının ardından sevilen dizinin izleyicilerinde bir heyecan hali başladı. Her sezonu, her bölümü büyük bir ilgi ve merak ile izleyen izleyiciler, 5. Sezonun yayınlanıp yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Peki La Casa de Papel 5. Sezon ne zaman? La Casa de Papel son sezonu yayınlandı mı? İşte konuyla ilgili detaylar!

La Casa de Papel 5. Sezon Yayınlandı Mı?

Sevilen dizinin 5. Sezonunun ilk 5 bölümü, 3 Eylül (bugün) itibari ile Netflix üzerinden izleyicileri ile buluşu. Üstelik dizinin tanıtım videosu, yani yalnızca 5. Sezon fragmanı, 630 bin izlenme rakamlarına ulaştı. Kısa zaman içerisinde de Youtube üzerinden trend videolar arasında yer almayı başardı.

La Casa de Papel 5. Sezonu Hakkında

La Casa de Papel 5. Sezon

Dizisinin yaratıcısı olan Alex Pina daha önce bu sezon ile ilgili bir açıklamada bulunmuştu. Bulunduğu bu açıklamada bu sezonu pandemi döneminin henüz ortalarında kaleme almaya başladıklarını diler getirdi. Devamında ise şu ifadeleri kullandı; La Casa de Papel 5. Sezon yazılırken beklentilerin dışına çıkmak amacı ile yoğun bir çaba içerisine girildi. Öyle ki, ilk kısımda sezon finali hissi meydana getirmek için girişimlerde dahil bulunuldu.

Pina, yaptığı açıklamalarda bir de şu ifadeyi kullandı; ilk kısımda grubun tehlike altına sokulması arzusu bulunuyor. Bu sebeple senaryo da bu çerçevede şekillenecek. 2. Kısımda ise daha çok karakterlerin duygusal durumlarına değinilecek.

 La Casa de Papel 5. Sezon Konusu

La Casa de Papel 5. Sezon konusu ise çetenin 100 saatten fazladır İspanya Merkez Bankası’nda kapalı kalması ile başlıyor. Bu çerçevede devam ediyor. Burada içlerinden birini kaybeden çete, ardından Lizbon’u kurtarmayı başarıyor.

Profesör, Sierra tarafından yakalanıyor. Üstelik her koşulda bir kaçış planı bulunan profesör, bu sefer bu kaçış planına da sahip değil. Bu da izleyicilere bir panik hali aşılıyor. Aslında genel olarak dizinin 5. Sezonu ile ilgili şunu söyleyebiliriz; 5 bölüm boyunca kendinizi bir duygu çerçevesinde şartlandırmayın. İzledikçe göreceksiniz ki dizi her duygunuza, her şekilde hitap ediyor. Yani, 5. sezon ile birlikte her duyguyu farklı şekillerde tatmaya, heyecanın ve aksiyonun adeta damarlarınızda dolaştığını hissetmeye hazır olun!

Bu da ilginizi çekebilir: Yabancı Dizi Önerileri; 6 Dizi

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu