Yabancı Dizi Önerileri; 6 Dizi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Yabancı dizi önerileri

Özellikle yabancı dilini geliştirmek isteyen, farklı bakış açıları ile hayal gücünü besleme arzusu bulunan kişilerin tercihi yabancı dizilerdir. Peki sıkılmadan izlenecek en iyi yabancı diziler nelerdir? İşte sizler izin derlemiş olduğumuz yabancı dizi önerileri!

Yabancı Dizi Önerileri

  1. Gotham

En sevilen yabancı diziler derlendiğinde listede Gotham dizisinin olmaması söz konusu bile değildir. 2014 yapımı olan bu dizi, ütopik bir şehri konu edinmiştir. Bu şehirde her türlü pislik, kötülük vardır. Öyle ki polisler bile mafyalardan emir almaktadır. İşte filmin konusu da bu düzene baş kaldırmış bir polisin etrafında şekillenmiştir.

  1. Tepedeki Ev

Yabancı dizi önerileri listemizin 2. Sırasında Tepedeki Ev dizisi vardır. Öncelikle uyaralım, dizi tam anlamı ile korku türündedir. Bu sebeple bu tür yapıtları izleyemeyenler için bu öneri pek de yerinde olmayacaktır. Gelelim dizinin konusuna… Dizinin konusu bu evde yaşayan kişilerin geçmiş ve gelecekteki yaşadıklarıdır. Diziyi NetflixNetflix üzerinden izlemek mümkündür.

  1. The Last Men on Earth

Bir düşünün; dünyada bir virüs ortaya çıktı ve bütün insanları öldürdü. Siz ise dünyada kalan son kişi olduğunuzu düşünüyorsunuz. Ne yapardınız? Muhtemelen daha önce yapamadığınız her şeyi yapardınız değil mi? İşte dizimizin kahramanı da tam olarak bunu yapıyor. Yatlara, katlara biniyor, köşklerde yaşıyor. Ancak bir gün bunların tamamından sıkılıyor. Sonra ise başkalarının yaşayıp yaşamadığını aramaya başlıyor. Daha şimdiden ilginizi çekti değil mi?

  1. Breaking Bad

En sevilen yabancı diziler listesinin 4. İsmi Breaking Bad dizisidir. Dizi, drama ve gerilimi aynı anda bünyesine bulundurmaktadır. Kimilerine göre bu kadar çok seviliyor olmasının nedeni de budur. Ancak baştan söyleelim, dizinin ilk bölümleri birçok kişi tarafından sıkıcı bulunmuştur. Bunu göz önünde bulundurup pes etmeyin deriz.

  1. Sherlock

Yabancı dizi önerileri

Her detayı ile büyüleyecek, zihninizin aktif kalmasını sağlayacak biz dizi arayışındaysanız, Sherlock Holmes tam size göre! Dizide ünlü dedektif Sherlock Holmes ve arkadaşı Doktor Watson’un macreraları ele alınıyor.

  1. Friends

Yabancı dizi önerileri listemizin son ismi Friends. 1994 ila 2004 yılları arasında kalan dönemin en sevilen dizilerinden olan bu dizi,10 sezona sahiptir. 20 dakikalık bölümlerinde 6 arkadaşın maceralarını konu almaktadır.

Bu da ilginizi çekebilir En İyi Türk Dizileri; 7 Popüler Türk Dizisi

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. haftası

Eczacıbaşı Dynavit, dünya üçüncüsü

Altınpark Yüzme Havuzu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 13. hafta maçları

TVF Kadınlar 1. Ligi’nin 11. hafta maç programı

Eczacıbaşı Dynavit, Imoco Conegliano’ya mağlup oldu

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn