Ara

Melisa Döngel ile İlgili Şok Gelişme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Melisa Döngel

Son dönemlerin en sevilen oyuncularından biri olan Melisa Döngel ile ilgili ortaya çıkan gelişme herkeste üzüntü ve şok hali meydana getirdi. Yapılan iddiada, Döngel’in babası tarafından istismar edildiği dile getirildi. İşte olayla ilgili bütün detaylar…

Son dönemlerde rol aldığı “Bizim Hikaye”, “Elif”, “Sen Çal Kapımı” gibi dizilerde yıldızı iyice parlayan ve en sevilen oyuncular arasında yer alan Döngel, dün son derece önemli bir iddianın odak noktası haline geldi.

Melisa Döngel Öz Babasının İstismarına Mı Uğradı?

Özellikle son dönemlerin en sevilen projelerinde isminin yer almasını sağlayan ünlü oyuncunun babasının istismarına uğradığı iddia edildi. Olayından ardından sindirilemeyen, korkmayan ve birçok kadının sesi olmayı başaran Döngel, yaptığı şikayet sonrasında babasının ceza evine gönderilmesini sağladı. Ancak bunu başarabilmiş olması, olayların etkilerini kolay atlatmasını mümkün kılmadı. Aksine olayların yarattığı etkiler kendisinde bir şok ve üzüntü hali yarattı. Öyle ki kendisinin psikolojik destek aldığı dahi iddia edildi.

Kardeşinin Velayetini Alacak

Melisa Döngel’in yaşadığı zorluklar bunun ile sınırlı kalmayacaktı. Çünkü kendisinin aynı zamanda 17 yaşında olan bir kız kardeşi de vardı. Bu sebeple kendisinin yaşadıklarını kardeşinin de yaşamasını istemeyen oyuncu velayet davası açtı. Ancak bu davada da bir engel ile karşılaştı. Çünkü ceza evinde olan babası velayetin Döngel’e verilmesini istemedi. Buna gereke olarak ise kendisinin kötü bir yaşantısı olduğunu dile getirdi.

Döngel’e Sosyal Medyadan Destek Paylaşımları

İstismar iddiası ile ilgili gelişmelerin yayılmasının ardından Melisa Döngel için sosyal medyada destek çalışmaları başlatıldı. Özellikle açılan “ Yalnız Değilsin Melisa Döngel” tagi, bu hususta birçok kullanıcı tarafından destek gördü.

Yapılan destek paylaşımları bunun ile de sınırlı kalmadı. Ayrıca Döngel için “ Yalnıza senin değil, bu sorunu yaşamış olan ya da hala yaşamakta olan herkesin yanındayız. Biz birlikte çok güçlüyüz. “ gibi ifadeler hem Melisa Döngel için hem de bu gibi olaylar ile karşı karşıya kalan diğer birçok insan için yüksek motivasyon yarattı.

Döngel, günümüzde hala “ Aşk Mantık İntikam “ adlı yeni dizide rol almaya devam ediyor.

Bu da ilginizi çekebilir: Dr. Osman Büyükşen Sinir Krizi Geçirdi! 

Beylikdüzü Belediyesi, ilçedeki kadınların mental ve fiziksel güçlenmeleri amacıyla öz savunma eğitimleri düzenliyor

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İlkokullar Arası 23 Nisan Halı Saha Futbol Turnuvası Çeyrek Final Müsabakaları tamamlandı

Corendon Tennis Club Kemer açıldı

TOSFED Yıldızını Arıyor Kayıtları Açıldı

Bornova 1877’den Göz Dolduran Performans

Anadolu Efes, Play-In Etabında Evinde Virtus Bologna’yı Ağırlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haberi Paylaşın

Facebook
Twitter
LinkedIn