PolitikaSon Dakika

Zafer Partisi İstanbul İl Başkanlığı Seçim Startını Verdi.

İl Başkanı Salih Zeki Altun, “İstanbul için seçim çalışmalarına başladık, hep birlikte  Zafer’e yürüyoruz!”

İstanbul_

Zafer Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından 20 Kasım 2022 tarihinde düzenlenen, Zafer Partisi İstanbul İl  ve İlçe yöneticilerine yönelik  “2023 Seçim Stratejik Planlama Toplantısı” basına kapalı olarak  gerçekleşti.

Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Salih Zeki Altun’un ev sahipliğinde Zafer Partisi Genel Merkezi’nden Parti Genel Sekreteri Cezmi Polat, Genel Başkan Yardımcıları Prof.Dr. Mustafa Alagöz, Prof. Dr. Tuğrul Kihtir  başta olmak üzere üst düzey yöneticilerin katıldığı toplantıya, Zafer Partisi İstanbul İl ve İlçe yöneticilerinin de tam kadro olarak iştirak ettiği belirtildi.

Parti yönetiminden ismini vermek istemeyen kaynaklardan verilen bilgilere göre, İstanbul’da ilçe teşkilatlanmalarını büyük oranda  tamamlayan Zafer Partisi, Kasım ayının son haftası itibariyle saha çalışmaları ile seçim startını verecek.

Toplantıda İstanbul için stratejik planlamaların ve bölge, ilçe, mahalle bazında saha çalışma takviminin açıklandığı, saha görevlillerinin belirlendiği de dışarı sızan bilgiler arasında.

Toplantıda Parti Genel Sekreteri Cezmi Polat’ın teşkilatlara birliktelik ve beraber çalışma üzerine özel tavsiye ve direktifler verdiği, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Alagöz’ün ise sığınmacı ve kaçakların ülke ekonomisine verdiği zararları ve bunun gelecek projeksiyonunu parti yöneticilerine özel bir sunumla anlattığı belirtildi.

Zafer Patisi İstanbul İlçe Sekreteri Mehmet Akif Cenkçi ise İstanbul İl Başkanı Salih Zeki Altun’un yeni il yönetimi listesini tanıttığı belirtildi. İlk kez bu toplantıda partililere açıklanan Zafer Partisi İstanbul İl Yönetimi Listesi ise şöyle oluştu:

İl Başkanı  Salih Zeki Altun, İl Sekreteri  Mehmet Akif Cenkçi, İl Muhasibi  Mustafa Yaşar , Seçim İşlerinden Sorumlu İBY Erdem Geben, Siyasi İşlerden Sorumlu İBY Feruzan Taş,  STK’lardan Sorumlu İBY Berk Balcı,

Kadın, Aile ve Çocuk Politikalarından Sorumlu İBY Nuray Akat, Doğa ve Çevre Koruma Politikalarından Sorumlu İBY Bülent Gür, Spor Politikalarından Sorumlu İBY Ahmet Hilmi Yılmaz, Halkla İlişkilerden Sorumlu İBY Elif Karaca, Mali İşlerden Sorumlu İBY  Hüseyin Avni Borluk, Hukuk İşlerinden Sorumlu İBY Ulaş Öztürk,  Sağlık Politikalarından Sorumlu İBY Özcan Özsoy, Gençlik Politikalarından Sorumlu İBY Bayram Aygün, Bayındırlık, Kırsal Kentsel Kalkınma Politikalarından Sorumlu İBY Adil Doğan Kıraç,

Milli Güvenlikten Sorumlu İBY Ercüment Dağlaroğlu, Protokolden Sorumlu İBY Erman Sancar,

Arge’den Sorumlu İBY Ramazan Koçuk , Eğitim Politikalarından Sorumlu İBY Umut Basmacı,

Ekonomi Politikalarından Sorumlu İBY Hasan Hulki Kara, Kalkınma Politikalarından Sorumlu İBY

Ufuk Deniz, Türk Dünyasından Sorumlu İBY Ferruh Şendur,  Acil Durum ve Yönetimi Politikalarından Sorumlu İBY  Nuh Mertalp.

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu