Politika

10 KASIM’DA ATATÜRK İÇİN LOKMA HAYRI YAPTILAR

TÜRK SİYASİ TARİHİNDE BİR İLK

TÜRK SİYASİ TARİHİNDE BİR İLK:
10 KASIM’DA ATATÜRK İÇİN LOKMA HAYRI YAPTILAR

İstanbul –
Şişli Zafer Partisi İlçe Başkanlığı, 10 Kasım Atatürk’ün vefat yıl dönümünde, Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının hayrına Şişli Camii’nde lokma ikramı yaptı. Şişlililerin de büyük ilgi gösterdiği etkinlikte, uzun kuyruklar oluştu.
Şişli Zafer Partisi İlçe Başkanı Kerim Sağlamdemir, Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi, Türk Milleti’nin bağrından çıkarak çağlara hükmeden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve fikirlerinin, Zafer Partisi’nin varlık nedeni olduğunu belirterek, Şişli Zafer Partisi olarak siyasi çalışmalarını hep bu çerçevede yapacaklarını belirtti.


Zafer Partisi Şişli İlçe Başkanı Sağlamdemir, “Atatürk ve silah arkadaşları hayrına yapılan ikram sırasında Şişlili vatandaşlar mutluluklarını belirtiyor, yoğun bir teveccüh var. Sadece gençler değil her yaştan ve meslekten büyük bir ilgi var. Zafer Partisi’nin ve özellikle Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın sığınmacı tehdidi ve ülkenin birliği konusundaki hassasiyetleri sahada karşılık görüyor. Şişli’de tüm siyasi partiler büyük bir sürprize hazır olsun.” dedi.

İlgili Makaleler

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu